Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy, odpowiednio go dostosowując do Waszych potrzeb (konsultacje). Naszym celem jest przede wszystkim Wasza satysfakcja.


Mobilne Centrum Szkoleniowe

Zapraszamy do "Mobilnego" Centrum Edukacyjnego (co oznacza... dojeżdżamy wszędzie), w którym szkolimy osoby początkujące oraz zaawansowane. Oferujemy usługi z zakresu IBM Lotus, Microsoft Office i Open Office (zastosowania w biznesie),  analityki internetowej, prototypowania aplikacji oraz manuali systemowych. Swoje usługi dedykujemy zarówno osobom biznesowym oraz technicznym.

Co nas wyróżnia?

Ksiązki Lotus Notes DominoUmiejętność dostosowania. Do każdego szkolenia podchodzimy indywidualnie. Potrafimy dostosować program szkolenia do potrzeb, szkolenia możemy poriowadzić u nas, jak i w siedzibie Klienta. Naszym celem jest przede wszystkim Wasza satysfakcja.

Profesjonalizm i doświadczenie. Mamy wiele certyfikatów, szkolenia prowadzimy od wielu lat, czyli od 1997 roku.


Materiały szkoleniowe. Do wszystkich prowadzonych przez nas szkoleń oferujemy przygotowane przez nas materiały. Staramy się zachować standard - profesjonalny wydruk, format A4, wszelkie dodatki (np. płyta DVD z dodatkowymi materiałami - np. filmy demonstracyjne).

Opinie. Zwykle mamy same pozytywne opinie :-).